| Type | ATX PSU Breakout Board |
| Material | PCB |
| PCB Color | Green |
| Output Power | 5V/12V |
| Max Power | 800W |
| Voltage Display | LED real-time |
| Connector Type | 4 Pin and 6Pin |
| Application | CHIA mining |
| Packing | Electrostatic bag |
| Compatibility | ATX Power supply |
| Cable Included | 4Pin Cable, SATA to Molex 4Pin Cable |
| Board Function | Interconnect PSUs |
| HDD Support | 2.5/3.5 SATA |
| VGA Support | 6Pin power connector |
| Product Status | Stock |
| Brand Name | BQZYX |
| Place of Origin | Guangdong, China |
View Detail Information
Explore similar products
PCI-e PCI Express 3.0 1X to 16X Extension Cable for Speed Data Transfer
8Gbps NGFF M.2 Key A/E to PCI-E Express X4 USB Riser Card
Mini PCI-E to PCI-E Express X4 USB Riser Card EMI Shielding Cover
long Shielded Mini PCI-E Express X4 USB Riser Cable Card Horizontal
Product Specification
| Type | ATX PSU Breakout Board | Material | PCB |
| PCB Color | Green | Output Power | 5V/12V |
| Max Power | 800W | Voltage Display | LED real-time |
| Connector Type | 4 Pin and 6Pin | Application | CHIA mining |
| Packing | Electrostatic bag | Compatibility | ATX Power supply |
| Cable Included | 4Pin Cable, SATA to Molex 4Pin Cable | Board Function | Interconnect PSUs |
| HDD Support | 2.5/3.5 SATA | VGA Support | 6Pin power connector |
| Product Status | Stock | Brand Name | BQZYX |
| Place of Origin | Guangdong, China | ||
| High Light | 4 Pin and 6Pin Power Connector ATX Power Supply Breakout Board ,5V/12V Output Power PSU Breakout Board ,LED Voltage Display Power Supply Adapter | ||
| Specification | Details |
|---|---|
| Place of Origin | China, Guangdong |
| Product Status | Stock |
| Brand Name | BQZYX |
| Product Type | ATX PSU Breakout Board |
| Material | PCB |
| PCB Color | Green / Purple |
| Output Power | 5V/12V |
| Application | NVMe SSD, CHIA Mining |
| Packing | Electrostatic Bag |
Company Details
Business Type:
Manufacturer,Exporter,Trading Company,Seller
Year Established:
2008
Total Annual:
480356-50000000
Employee Number:
150~300
Ecer Certification:
Verified Supplier
Shenzhen ZYX Technology Co., Ltd is a comprehensiveenterprise that dedicated in Computer and Network Accessories &Peripheral; it combines R&D, production, marketing and servicetogether. Own CE ,FCC, RoSH certification etc ,Support OEM & ODM service. The company's pro... Shenzhen ZYX Technology Co., Ltd is a comprehensiveenterprise that dedicated in Computer and Network Accessories &Peripheral; it combines R&D, production, marketing and servicetogether. Own CE ,FCC, RoSH certification etc ,Support OEM & ODM service. The company's pro...
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!