| Type | ATX PSU Breakout Board |
| Material | PCB |
| PCB Color | BLACK |
| Output Power | 5V/12V |
| Application | nvme SSD |
| Max Power | 800W |
| Connector Type | 4Pin and 6Pin |
| Voltage Display | LED |
| Power Conversion | 8x 4pin to 2.5/3.5 SATA HDD |
| VGA Connector | 6Pin |
| Packing | Electrostatic bag |
| Condition | 100% Tested Working |
| Mining Application | CHIA mining power |
| Included Items | 1 x Board Adapter |
| Brand Name | BQZYX |
| Place of Origin | Guangdong, China |
View Detail Information
Explore similar products
PCI-e PCI Express 3.0 1X to 16X Extension Cable for Speed Data Transfer
8Gbps NGFF M.2 Key A/E to PCI-E Express X4 USB Riser Card
Mini PCI-E to PCI-E Express X4 USB Riser Card EMI Shielding Cover
long Shielded Mini PCI-E Express X4 USB Riser Cable Card Horizontal
Product Specification
| Type | ATX PSU Breakout Board | Material | PCB |
| PCB Color | BLACK | Output Power | 5V/12V |
| Application | nvme SSD | Max Power | 800W |
| Connector Type | 4Pin and 6Pin | Voltage Display | LED |
| Power Conversion | 8x 4pin to 2.5/3.5 SATA HDD | VGA Connector | 6Pin |
| Packing | Electrostatic bag | Condition | 100% Tested Working |
| Mining Application | CHIA mining power | Included Items | 1 x Board Adapter |
| Brand Name | BQZYX | Place of Origin | Guangdong, China |
| High Light | Upgrade Version ATX Power Supply Breakout Board ,4 Pin and 6Pin Power Connector PSU Breakout Board ,LED Voltage Display Power Supply Adapter | ||
| Place of Origin | China, Guangdong |
| Product Status | Stock |
| Brand Name | BQZYX / ZYX |
| Type | ATX PSU Breakout Board |
| Material | PCB |
| PCB Color | Green / Black |
| Output Power | 5V / 12V |
| Application | NVMe SSD, CHIA Mining Power |
| Packing | Electrostatic Bag |
| Condition | 100% Tested Working |
Company Details
Business Type:
Manufacturer,Exporter,Trading Company,Seller
Year Established:
2008
Total Annual:
480356-50000000
Employee Number:
150~300
Ecer Certification:
Verified Supplier
Shenzhen ZYX Technology Co., Ltd is a comprehensiveenterprise that dedicated in Computer and Network Accessories &Peripheral; it combines R&D, production, marketing and servicetogether. Own CE ,FCC, RoSH certification etc ,Support OEM & ODM service. The company's pro... Shenzhen ZYX Technology Co., Ltd is a comprehensiveenterprise that dedicated in Computer and Network Accessories &Peripheral; it combines R&D, production, marketing and servicetogether. Own CE ,FCC, RoSH certification etc ,Support OEM & ODM service. The company's pro...
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!