Products
Manufacturer of a wide range of products which include Durable Heavy Duty Retractable Tool Lanyard , Hold Weapon Tactical Pistol Sling,Square Shaped Anti Theft Retractable Tethers With Loop Cable End,Builtin Buffer Unform Speed Pu...
MOQ: 100
Price: Negotiation
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 10000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | bulk / bundle, plastic bag / polybag, box, export carton |
| Material | PU, TPU |
| Cord Diametre | 4.0, 5.0MM |
| Extended Length | 1/1.2/1.5 Metre Or Customized |
| Color | Black, Coyote Tan,army Green, Khaki, White Etc |
| End Fittings | Belt Loop, Belt , J-hook, Clip, Etc |
| Application | Fall Protection For Pistols |
| High Light | Heavy Duty Retractable Tool Lanyard, Stable TPU Retractable Tool Lanyard, Hold Weapon Tactical Pistol Sling |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | 0101015 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD0.90/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring,ABS Plastic + Metal,Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | White , Black |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 4.3*4.3*1.6cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 30g |
| Pull life | 100000 times |
| Cable length | 90CM,all can be customzied |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel cord |
| upply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-098 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD2.00/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring,ABS Plastic + Metal,Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | White , Black |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 6.3*6.3*1.6cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 85g |
| Pull life | 100000 times |
| Cable length | 90CM,all can be customzied |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9/1.5 MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel cord |
| supply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-093 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD1.00/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring , ABS Plastic + Metal , Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | Black, White |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 2.8*2.8*0.8cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 25g |
| Pull Life Span | 100000 times |
| Cable length | 0.9m ,ODM/OEM Available |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9 MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel Cord |
| upply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-090 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD2.00/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring,ABS Plastic + Metal,Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | White , Black |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 6.3*6.3*1.6cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 85g |
| Pull life | 100000 times |
| Cable length | 90CM,all can be customzied |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9/1.5 MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel cord |
| upply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-093 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD0.90/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring,ABS Plastic + Metal,Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | White , Black |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 4.1*4.1*1.2cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 30g |
| Pull life | 100000 times |
| Cable length | 90CM,all can be customzied |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel cord |
| upply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-101 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD0.90/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring,ABS Plastic + Metal,Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | White , Black |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 5*3.2*1.6cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 30g |
| Pull life | 100000 times |
| Cable length | 90CM,all can be customzied |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel cord |
| upply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-094 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD1.00/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring,ABS Plastic + Metal,Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | White , Black |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 6.8*5.3*3.2cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 80g |
| Pull life | 100000 times |
| Cable length | 90CM,all can be customzied |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9 MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel cord |
| upply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-090-2 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100
Price: 0.9
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal... |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 1PC/OPP BAG,500pcs/carton |
| Size | 51*33*15.6mm |
| Cable length | 90cm |
| Function | anti-theft display |
| Cable Dia | 0.9mm (standard) |
| Initial retractable force | 190g (10~15cm) |
| Working life | 80000~100000 times |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-094 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
MOQ: 100pcs
Price: USD0.90/PC
| Payment Terms | T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Supply Ability | 1000000pcs/month |
| Delivery Time | 1-3days |
| Packaging Details | 500pcs/carton |
| Material | retractable spring,ABS Plastic + Metal,Stainless steel rope+Magnets+3M adhesive tape |
| Color | White , Black |
| Function | Anti-theft,Anti-lost,Security,Display,With installed nut |
| Size | 5*3.2*1.6cm |
| Product name | anti-theft recoiler,Anti-theft pull box,cable retractor,security tether,Jewelry security retractable ,Anti-Theft Pull Box With Steel Wire |
| Application | supermarket items security,Counter display,mobilephone anti-lost..etc,Jewelry/Mobilephone Anti-lost..etc,mobile phone shop decoration |
| Weight | about 30g |
| Pull life | 100000 times |
| Cable length | 90CM,all can be customzied |
| Cable diameter | 0.6MM/0.9MM,all can be customzied,From 0.9MM to 2MM |
| Cord material | Steel cord |
| upply Ability | 100000pcs/month |
| Brand Name | YOMO SECURITY DISPLAY |
| Model Number | YOMO-094 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | CHINA |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!