China Factory direct sales Spherical Roller Bearing 23130CCW33C4 spherical roller
  1. China Factory direct sales Spherical Roller Bearing 23130CCW33C4 spherical roller
  2. China Factory direct sales Spherical Roller Bearing 23130CCW33C4 spherical roller
  3. China Factory direct sales Spherical Roller Bearing 23130CCW33C4 spherical roller
Factory direct sales Spherical Roller Bearing 23130CCW33C4 spherical roller
  1. MOQ: 1
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, Western Union,
Supply Ability 1000PCS / Month
Delivery Time 5 working days
Packaging Details Single packing + standard export packing
Material Bearing steel , GCr15
Precision level P0/P6/P5/P4/P2
Cage type CA /CC
OEM Acceptable
Hardness 60-65 HRC
Stock 1000 pcs in stock
Brand Name GQZ
Model Number 23130CCW33C4
Certification ISO9001
Place of Origin Wuxi , China
Product Specification
Payment Terms T/T, Western Union, Supply Ability 1000PCS / Month
Delivery Time 5 working days Packaging Details Single packing + standard export packing
Material Bearing steel , GCr15 Precision level P0/P6/P5/P4/P2
Cage type CA /CC OEM Acceptable
Hardness 60-65 HRC Stock 1000 pcs in stock
Brand Name GQZ Model Number 23130CCW33C4
Certification ISO9001 Place of Origin Wuxi , China
High Light metric spherical bearingbearing spherical roller23130CCW33C4 Roller Bearing
 23130CCW33C4 Spherical Roller Bearing
Specifications:
Bearing  spherical roller bearing
Model  22215CAW33
d 75mm
D 130mm
B 31mm