China Rubber Seals 40BD6830DU Automobile Air-condition Compressor Bearing For Bus
  1. China Rubber Seals 40BD6830DU Automobile Air-condition Compressor Bearing For Bus
  2. China Rubber Seals 40BD6830DU Automobile Air-condition Compressor Bearing For Bus
Rubber Seals 40BD6830DU Automobile Air-condition Compressor Bearing For Bus
  1. MOQ: 1 piece
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 1000 piece per day
Delivery Time within 3 days
Packaging Details Single NSK original packing box
Inner Diameter 40 mm
Outer Diameter 68 mm
Height 30 mm
Seal type rubber seals
Application air condition compressor
Limited speed(Grease) 4800 r/min
Linited speed(Oil) 8500 r/min
Packing Single carton box
Brand Name GQZ
Model Number 40BD6830DU
Certification ISO
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T, Western Union, MoneyGram Supply Ability 1000 piece per day
Delivery Time within 3 days Packaging Details Single NSK original packing box
Inner Diameter 40 mm Outer Diameter 68 mm
Height 30 mm Seal type rubber seals