China Yoke Type Track Needle Roller Bearing NAST17ZZ needle roller bearing
  1. China Yoke Type Track Needle Roller Bearing NAST17ZZ needle roller bearing
  2. China Yoke Type Track Needle Roller Bearing NAST17ZZ needle roller bearing
  3. China Yoke Type Track Needle Roller Bearing NAST17ZZ needle roller bearing
  4. China Yoke Type Track Needle Roller Bearing NAST17ZZ needle roller bearing
Yoke Type Track Needle Roller Bearing NAST17ZZ needle roller bearing
  1. MOQ: 1 pcs
  2. Price: Negotiation
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T or western Union or PayPal
Supply Ability 3,000pcs per month
Delivery Time 3 working days after received your payment
Packaging Details Packed in carton firstly,and then reinforced with wooden case for outer packing
Product Name NAST17ZZ
ID 17mm
OD 40mm
Height 20mm
Mass 0.184 kgs
Type Yoke type track roller bearing
Seal type ZZ,2RS.Open
Application CNC Machine and so on
Brand Name GQZ or other brand
Model Number NAST17ZZ
Certification ISO
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T or western Union or PayPal Supply Ability 3,000pcs per month
Product Name NAST17ZZ ID 17mm
OD 40mm Height 20mm