China 26 Pin Mipi Hirose Lvds EDP Cable DF56-26P-0.3SD Image Sensor
  1. China 26 Pin Mipi Hirose Lvds EDP Cable DF56-26P-0.3SD Image Sensor
  2. China 26 Pin Mipi Hirose Lvds EDP Cable DF56-26P-0.3SD Image Sensor
  3. China 26 Pin Mipi Hirose Lvds EDP Cable DF56-26P-0.3SD Image Sensor
  4. China 26 Pin Mipi Hirose Lvds EDP Cable DF56-26P-0.3SD Image Sensor
26 Pin Mipi Hirose Lvds EDP Cable DF56-26P-0.3SD Image Sensor
  1. MOQ: quantity can be negotiable
  2. Price: Most favorable
  3. Get Latest Price
Payment Terms L/C, T/T,Paypal, Western Union,
Supply Ability 10000pcs
Delivery Time Shipped in 3-9 days after payment
Packaging Details PE inner, carton outer
Contact Pitch: 0.3mm Pitch
Connector: DF56-26P-0.3SD
Item: 26 Pin
Service: Design
Length: Customize
Micro-Coaxial Wire (AWG): #38 #40 #42 #44 #46
Brand Name RY
Model Number 20241203
Certification CE,ROHS
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms L/C, T/T,Paypal, Western Union, Supply Ability 10000pcs
Delivery Time Shipped in 3-9 days after payment Packaging Details PE inner, carton outer
Contact Pitch: 0.3mm Pitch Connector: DF56-26P-0.3SD
Item: 26 Pin Service: Design
Length: Customize Micro-Coaxial Wire (AWG): #38 #40 #42 #44 #46
Brand Name RY Model Number 20241203
Certification CE,ROHS Place of Origin China
High Light iridium patch antennairidium gps antenna
Mounting Pitch 0.3 mm
Recommended Max. Wire Size (AWG) 42, 46
Operating Temperature Max 85 ℃-35 ℃
Number of Positions 26, 30, 40, 50
Current rating
0.2A (42 AWG)
0.15A (44 AWG)
0.1A (46 AWG)
Our Company:
Our advantages:
1. Quality control:most of products have UL CE ROHS, certificate. ISO9001:2008.
2. Low MOQ:5pcs/10pcs/20pcs/50pcs,depends on different items.
3. Fast Delivery Time :2~15 days, On-Time Delivery.
4. Good After-Sales Service: we could offer technical support or return service in short time.
5. 1 Year Warranty.
6. OEM/ODM service.
7. You'll enjoy:
•100% product quality protection
•100% on-time shipment protection
•100% payment protection for your covered amount
FAQ:
• Q: Can I get some samples?
• Q: What’s the delivery time?
A: It usually takes about 1- 3 days to produce samples.
It usually takes about 3-7 days to produce the products.
• Q: What’s your payment term?
A: We usually accept PAYPAL,T/T as the main payment term, and other payments can also be negotiated.
• Q: Quality problems?
A: If there is any quality problem or question, we could offer technical support or return service .
• Q: What other guarantees are there?
• Q: How to contact us?
Company Details
Bronze Gleitlager
Bronze Sleeve Bushings
 and
Graphite Plugged Bushings
 from Quality China Factory
  • Business Type:
    Manufacturer,Exporter,Seller
  • Year Established:
    2016
  • Total Annual:
    2.5 Million-5 Million
  • Employee Number:
    100~200
  • Ecer Certification:
    Verified Supplier
+ Read More
Get in touch with us
  • Reach Us
  • Zhangjiagang RY Electronic CO.,LTD
  • 3F Building 4, No. 18 Longtanwan Road, Hexing Town, Zhangjiagang 215626,China