China DF56C-26S-0.3V LVDS EDP Cable Black Housing Micro Coaxial Cable
  1. China DF56C-26S-0.3V LVDS EDP Cable Black Housing Micro Coaxial Cable
  2. China DF56C-26S-0.3V LVDS EDP Cable Black Housing Micro Coaxial Cable
  3. China DF56C-26S-0.3V LVDS EDP Cable Black Housing Micro Coaxial Cable
  4. China DF56C-26S-0.3V LVDS EDP Cable Black Housing Micro Coaxial Cable
DF56C-26S-0.3V LVDS EDP Cable Black Housing Micro Coaxial Cable
  1. MOQ: quantity can be negotiable
  2. Price: Most favorable
  3. Get Latest Price
Payment Terms L/C, T/T,Paypal, Western Union,
Supply Ability 10000pcs
Delivery Time Shipped in 3-9 days after payment
Packaging Details PE inner, carton outer
Contact Pitch: 0.3mm Pitch
Connector: DF56C-26S-0.3V
Item: 26 Pin
Service: Design
Length: Customize
PCB Stabilizing Feature: Soldering
Brand Name RY
Model Number 20241203
Certification CE,ROHS,ISO
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms L/C, T/T,Paypal, Western Union, Supply Ability 10000pcs
Delivery Time Shipped in 3-9 days after payment Packaging Details PE inner, carton outer
Contact Pitch: 0.3mm Pitch Connector: DF56C-26S-0.3V
Item: 26 Pin Service: Design
Length: Customize PCB Stabilizing Feature: Soldering
Brand Name RY Model Number 20241203
Certification CE,ROHS,ISO Place of Origin China
High Light Network acc gps antennaVehicle Tracker acc gps antenna1561MHZ ceramic gps antenna
Connector Type Receptacle
Contact Pitch 0.3 mm
Connector Length 12.7 mm
Connector Height 1.45 mm