Products
Manufacturer of a wide range of products which include 3.5 Inch HITACHI LCD Screen Panels TX09D80VM3CBA 240(RGB)x320 For Industrial Use,Environmentally Friendly Safe IG55 Inert Gas Fire Suppression System with Electrical Manual Ac...
MOQ: 10pcs
Price: Contact us for the current price
| Packaging Details | 30pcs/ctn,38*48*30CM,13kg~16kg/ctn |
| Delivery Time | Within 3 days after confirmed your payment |
| Payment Terms | T/T,Paypal,Western Union |
| Supply Ability | 10000 pieces per month |
| Place of Origin | China/Taiwan/Japan/Korea |
| Brand Name | HITACHI |
| Certification | RoSH&CE |
| Model Number | TX09D80VM3CBA |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
MOQ: 1 set
Price: Negotiation
| Payment Terms | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Credit card |
| Supply Ability | 300 sets per month |
| Delivery Time | 10-15 working days |
| Packaging Details | Plywood outer box with bubble bag or paper |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Detection System | Heat, Smoke, Flame |
| Working pressure | 20Mpa;30Mpa |
| Storage Temperature | -10-50°C |
| Brand Name | Air Giant |
| Model Number | DYMP80/20, DYMP140/20, DYMP80/30, DYMP140/30 |
| Certification | CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!