| DI/DO | 24DI/20DO |
| Operation system | WINCE 7.0 version |
| Optional COM port | Ethernet port |
| Brand Name | Coolmay |
| Model Number | EX3G-8100H-24MR-2AD |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Shenzhen |
View Detail Information
Explore similar products
Coolmay PLC Controller Module
Coolmay EX3S Series 4.3 Inch HMI PLC All-In-One 12 transistor output RS485 FX2N
32 Bit 408MHz CPU HMI PLC All In One 24VDC High Speed Pulse 4 Wire Plc
Type C HMI PLC All In One Support PWM Analog Output 64MB RAM For Egg Incubator
Product Specification
| Payment Terms | T/T,Western Union | Supply Ability | 100,000 pcs per month |
| Delivery Time | 3-7 work days | Packaging Details | Packed with standard carton box |
| Dimension | 275*194*36mm | Resolution | 1024*600 pixels |
| ROM | 128MB | CPU | CORTEX A8 720MHz-1GHz |
| Analog I/O | 16AI/8AO | DI/DO | 24DI/20DO |
| Operation system | WINCE 7.0 version | Optional COM port | Ethernet port |
| Brand Name | Coolmay | Model Number | EX3G-8100H-24MR-2AD |
| Certification | CE | Place of Origin | Shenzhen |
| High Light | 8DA HMI PLC All In One ,16AD HMI PLC All In One ,8DA plc hmi panel | ||
Coolmay 10" HMI PLC All In One VNC Touch Screen With PLC Programmable Controller Integrated Panel Support Remote