China GU256X64C-3900
China GU256X64C-3900
  1. China GU256X64C-3900
GU256X64C-3900
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Category Optoelectronics Vacuum Fluorescent (VFD)
Display Type Graphic
Product Status Obsolete
Number of Dots 256 x 64
Package Tray
Viewing Area 83.08mm L x 41.48mm W
Series 3000
Format 5 x 7 Dots
Display Format 42 x 8
Outline L x W x H 133.00mm x 38.00mm x 9.00mm
Mfr Noritake Company Inc.
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Interface Parallel/Serial
Operating Temperature -40°C ~ 85°C