| Model Number | MLZ2012M4R7HT000 |
View Detail Information
Explore similar products
TSX3704IDT Analog comparator micropower (5UA) 16V quad CMOS comparator, push
TSX3702IST Analog comparator Micropower (5UA) 16V dual CMOS comparator, push
LM2903WHYST Analog comparator lowpower dual voltage comparator
TSX393IQ2T Analog comparator Micropower (5UA) 16V CMOS dual comparator, open
Product Specification
| Payment Terms | T/T,L/C | Inductance value | 4.7uH |
| precision | 20% | Self-resonant frequency | 2MHz |