China V10P8-M3/86A 10A, 80V,TRENCH SKY RECT
  1. China V10P8-M3/86A 10A, 80V,TRENCH SKY RECT
V10P8-M3/86A 10A, 80V,TRENCH SKY RECT
  1. MOQ: 10
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T
Delivery Time 5-8 work days
Packaging Details SMD/SMT TO-277A-3
Installation style SMD/SMT
Package/box TO-277A-3
encapsulation Reel,Cut Tape
series V10P8
unit weight 100mg
Brand Name Vishay
Model Number V10P8-M3/86A
Place of Origin United States
Product Specification
Payment Terms T/T Delivery Time 5-8 work days
Packaging Details SMD/SMT TO-277A-3 Installation style SMD/SMT
Package/box TO-277A-3 encapsulation Reel,Cut Tape
series V10P8 unit weight 100mg
Brand Name Vishay Model Number V10P8-M3/86A
Place of Origin United States
High Light 10A Schottky rectifier diode80V trench Schottky diodeSKY rectifier diode with warranty
Manufacturer: Vishay
Product category: Schottky diode and rectifier
REACH - SVHC:
Product: Schottky directors
Installation style: SMD/SMT
Package/box: to-277a-3
Configuration: Single
Technology: si
If-forward current: 10 A
Vrrm-Repetitive reverse voltage: 80 V
Vf-direct voltage: 680mv
Ifsm-forward surge current: 180a
Ir-reverse current: 22 mA