Item F 00R J01 329 CR Injector Control valve
Model No F00R J01 329 For BOS Injector Valve
Application For Injector 0 445 120 042 , 0 986 435 521 Diesel Common Rail Injector
Car Or Engine Type 2006 chevrolet Silverado 2500 / 2500HD / 3500 / 4500
Brand Name ERIKC , For BOS
Model Number F00RJ01329 , F 00R J01 329 , F ooR J01 329
Delivery Time 1-2 days Packaging Details ERIKC packing
Item F 00R J01 329 CR Injector Control valve Model No F00R J01 329 For BOS Injector Valve
Material High-speed Steel Warranty 12 month
Brand Name ERIKC , For BOS Model Number F00RJ01329 , F 00R J01 329 , F ooR J01 329
Certification CE , ISO9001 Place of Origin China
Valve Introduction
For BOS fuel diesel engine valve
2006 GMC sierra 2500 / 2500HD / 3500 / 4500
2007 Chevrolet Silverado , 2007 GMC sierra 2500 / 2500HD / 3500 / 4500
Color: Slivery
Net Weight: 15g/pc
Gross Weight: 35g/pc
Brand Name: ERIKC
Valve Picture
For BOS metering valve unit
 Other ERIKC Valve List
For BOS injector valve list
F 00V C01 359 F 00V C01 367 F 00R J01 727 F 00R J00 375
F 00V C01 371 F 00R J01 278 F 00R J01 692 F 00R J02 466
F 00V C01 358 F 00V C01 005 F 00R J00 339 F 00R J01 159
F 00R J01 657 F 00V C01 003 F 00R J02 056 F 00R J01 924
F 00R J00 399 F 00R J01 451 F 00R J02 130 F 00R J00 218
F 00R J02 472 F 00R J02 454 F 00R J02 035 F 00V C01 045
F 00R J00 005 F 00V C01 015 F 00R J01 704 F 00V C01 363
F 00R J01 479 F 00R J01 428 F 00R J01 941 F 00R J02 213
F 00R J02 005 F 00V C01 044 F 00R J02 806 F 00R J00 420
F 00V C01 365 F 00V C01 033 F 00R J01 714 F 00V C01 338
F 00R J02 377 F 00V C01 022 F 00R J00 834 F 00V C01 054
F 00V C01 347 F 00V C01 023 F 00R J00 447 F 00R J01 334
F 00V C01 383 F 00R J01 329 F 00R J01 895 F 00R J01 222
F 00R J02 386 F 00R J01 747 F 00R J02 067 F 00R J02 175
F 00R C01 386 F 00R J02 004 F 00V C01 346 F 00V C01 051
F 00V C01 368 F 00R J01 819 F 00V C01 334 F 00V C01 001