China For Renau For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for
  1. China For Renau For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for
  2. China For Renau For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for
  3. China For Renau For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for
  4. China For Renau For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for
  5. China For Renau For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for
For Renau For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for
  1. MOQ: 1
  2. Price: Can discuss !
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T , Western Union , MoneyGram , PayPal , Ect
Supply Ability 10000 piece / month
Delivery Time Within 1-2 days after payment , you can receive goods within 6-12 day.
Packaging Details 1 piece/box
Item FooR J00 447 CR Injector Control valve
Model No FooR J00 447 For BOS Injector Valve
Application For Injector 0 445 120 016, 0 445 120 017, 0986435531 Diesel Common Rail Injector
Car Or Engine Type For Renau Premium Distribution/Lander
Color Slivery
Net Weight 15g/pc
Gross Weight 35g/pc
Material High-speed Steel
Box Size 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm)
Warranty 12 month
Stock In stock , cannot be naked without packing in air for a long time.
Shipping Way DHL , FedEx , UPS , TNT , EMS , ARAMEX , By Air.
Current Export Market South/North America , Europe , Mid East , Africa , Asia , Australia.
Brand Name ERIKC , For BOS
Model Number F00RJ00447 , F00R J00 447
Certification CE , ISO9001
Place of Origin China
View Detail Information
Contact Now Ask for best deal
Get Latest Price Request a quote
  1. Product Details
  2. Company Details
Product Specification
Payment Terms T/T , Western Union , MoneyGram , PayPal , Ect Supply Ability 10000 piece / month
Item FooR J00 447 CR Injector Control valve Model No FooR J00 447 For BOS Injector Valve
Color Slivery Net Weight 15g/pc
Gross Weight 35g/pc Material High-speed Steel
Box Size 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Warranty 12 month
Model Number F00RJ00447 , F00R J00 447 Certification CE , ISO9001
Place of Origin China
For BOS F00RJ00447 valve oil seal diesel engine parts F00R J00 447 for fuel
injector valve F ooR J00 447
^-^ ---------Valve Introduction
For BOS valve oil seal diesel engine parts
<
Item: F 00R J00 447 CR Injector Control valve
Model No: F 00R J00 447 , F ooR J00 447 For BOS Injector Valve
Car Or Engine Type: For Renau Premium Distribution/Lander DCI6W / DCI6A
For Renau Midlum 6.2 DCI6AF / DC16AE / DCI6W / DCI6A
Color: Slivery
Net Weight: 15g/pc
Gross Weight: 35g/pc
Brand Name: ERIKC
Material: High-speed Steel
Certificate: CE , ISO9001
Packaging Details: 1 piece/box
Warranty: 12 month
^-^ ---------Valve Picture
bico auto fuel injector valve
^_^ ---- Other ERIKC Valve List
For BOS injector valve list
F 00V C01 359 F 00V C01 367 F 00R J01 727 F 00R J00 375
F 00V C01 371 F 00R J01 278 F 00R J01 692 F 00R J02 466
F 00V C01 358 F 00V C01 005 F 00R J00 339 F 00R J01 159
F 00R J01 657 F 00V C01 003 F 00R J02 056 F 00R J01 924
F 00R J00 399 F 00R J01 451 F 00R J02 130 F 00R J00 218
F 00R J02 472 F 00R J02 454 F 00R J02 035 F 00V C01 045
F 00R J00 005 F 00V C01 015 F 00R J01 704 F 00V C01 363
F 00R J01 479 F 00R J01 428 F 00R J01 941 F 00R J02 213
F 00R J02 005 F 00V C01 044 F 00R J02 806 F 00R J00 420
F 00V C01 365 F 00V C01 033 F 00R J01 714 F 00V C01 338
F 00R J02 377 F 00V C01 022 F 00R J00 834 F 00V C01 054
F 00V C01 347 F 00V C01 023 F 00R J00 447 F 00R J01 334
F 00V C01 383 F 00R J01 329 F 00R J01 895 F 00R J01 222
F 00R J02 386 F 00R J01 747 F 00R J02 067 F 00R J02 175
F 00R C01 386 F 00R J02 004 F 00V C01 346 F 00V C01 051
F 00V C01 368 F 00R J01 819 F 00V C01 334 F 00V C01 001