China HYUNDAI ERIKC FooVC01347 F00V C01 347 For BOS auto spare parts , fuel injector
  1. China HYUNDAI ERIKC FooVC01347 F00V C01 347 For BOS auto spare parts , fuel injector
  2. China HYUNDAI ERIKC FooVC01347 F00V C01 347 For BOS auto spare parts , fuel injector
  3. China HYUNDAI ERIKC FooVC01347 F00V C01 347 For BOS auto spare parts , fuel injector
  4. China HYUNDAI ERIKC FooVC01347 F00V C01 347 For BOS auto spare parts , fuel injector
HYUNDAI ERIKC FooVC01347 F00V C01 347 For BOS auto spare parts , fuel injector
  1. MOQ: 1
  2. Price: Can discuss !
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T , Western Union , MoneyGram , PayPal , Ect
Supply Ability 10000 piece / month
Delivery Time Within 1-2 days after payment , you can receive goods within 6-12 day.
Packaging Details ERIKC packing
Item F ooV C01 347 , F 00V C01 347 CR Injector Control valve
Model No F00VC01347 , FooVC01347 For BOS Injector Valve
Application For Injector 0 445 110 255 , 0 445 110 256 Diesel Common Rail Injector
Car Or Engine Type HYUNDAI Accent, Avante, Click, Elantra
Stock In stock , cannot be naked without packing in air for a long time.
Shipping Way DHL , FedEx , UPS , TNT , EMS , ARAMEX , By Air.
Current Export Market South/North America , Europe , Mid East , Africa , Asia , Australia.
Brand Name ERIKC , For BOS
Model Number FooVC01347 , F00V C01 347 , F ooV C01 347
Certification CE , ISO9001
Place of Origin China
View Detail Information
Contact Now Ask for best deal
Get Latest Price Request a quote
  1. Product Details
  2. Company Details
Product Specification
Payment Terms T/T , Western Union , MoneyGram , PayPal , Ect Supply Ability 10000 piece / month
Item F ooV C01 347 , F 00V C01 347 CR Injector Control valve Model No F00VC01347 , FooVC01347 For BOS Injector Valve
Model Number FooVC01347 , F00V C01 347 , F ooV C01 347 Certification CE , ISO9001
Place of Origin China
Valve Introduction
For BOS auto spare parts fuel injector control valve
Application For Injector: 0 445 110 255 , 0 445 110 256 , 0 445 110 319 , 0 445 110 320 ,
0 445 110 241 Diesel Common Rail Injector
Car Or Engine Type:: HYUNDAI Accent, Avante, Click, Elantra, Getz, i10, i30, Matrix, Verna
KIA Cerato
Color: Slivery
Net Weight: 15g/pc
Gross Weight: 35g/pc
Brand Name: ERIKC
Material: High-speed Steel
Certificate: CE , ISO9001
Packaging Details: 1 piece/box
Box Size: 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm)
Warranty: 12 month
Valve Picture
For BOS common rail valve
Other ERIKC Valve List
For BOS injector valve list
F 00V C01 359 F 00V C01 367 F 00R J01 727 F 00R J00 375
F 00V C01 371 F 00R J01 278 F 00R J01 692 F 00R J02 466
F 00V C01 358 F 00V C01 005 F 00R J00 339 F 00R J01 159
F 00R J01 657 F 00V C01 003 F 00R J02 056 F 00R J01 924
F 00R J00 399 F 00R J01 451 F 00R J02 130 F 00R J00 218
F 00R J02 472 F 00R J02 454 F 00R J02 035 F 00V C01 045
F 00R J00 005 F 00V C01 015 F 00R J01 704 F 00V C01 363
F 00R J01 479 F 00R J01 428 F 00R J01 941 F 00R J02 213
F 00R J02 005 F 00V C01 044 F 00R J02 806 F 00R J00 420
F 00V C01 365 F 00V C01 033 F 00R J01 714 F 00V C01 338
F 00R J02 377 F 00V C01 022 F 00R J00 834 F 00V C01 054
F 00V C01 347 F 00V C01 023 F 00R J00 447 F 00R J01 334
F 00V C01 383 F 00R J01 329 F 00R J01 895 F 00R J01 222
F 00R J02 386 F 00R J01 747 F 00R J02 067 F 00R J02 175
F 00R C01 386 F 00R J02 004 F 00V C01 346 F 00V C01 051
F 00V C01 368 F 00R J01 819 F 00V C01 334 F 00V C01 001