Products
Manufacturer of a wide range of products which include HZ-XFA03 Wireless Three-Phase Phase Volt-Ampere Tester,HZD1202 Portable Digital Cable Identifier for Live and De-energized Cable Testing,,etc
MOQ: 1
Price:
| Supply Ability | 10000 |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | 112cm (length) × 26cm (width) × 11cm |
| Brand Name | HKV Test |
| Model Number | 2V~800V |
| Place of Origin | WuHan |
MOQ: 1
Price:
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 |
| Delivery Time | 5-8 work days |
| Packaging Details | 520mm * 350mm * 170mm |
| Brand Name | HKV Test |
| Place of Origin | WUHAN |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!