Products
Manufacturer of a wide range of products which include Floor Standing Movbile Tv Vertical Display 27" Adjust Up Down Rollable Smart,27Inch RK3566 8+128GB Large Memory Stand By Me Portable TV Live Streaming,White RK3288 deskto...
MOQ: 100PCS
Price:
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
MOQ: 100PCS
Price:
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
MOQ: 100PCS
Price: Price can be negotiable
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 50000 pcs/month |
| Delivery Time | 2-8 working days |
| Packaging Details | Giftbox (With Packaging):320*241*129mmNet 1.45KG touchscreen android tablet nfc |
| Warranty(Year) | 3-YEAR |
| Scenarios | For Professional |
| Feature | Waterproof |
| Drive Interface | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera | Front Camera |
| Processor Manufacture | Rockchip |
| Processor Type | Quad Core |
| Processor Main Frequency | 1.33Ghz-1.86GHz |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 800*1280 |
| Operating System | Android 8.1 |
| Type | Tablet PC |
| CPU | Quad core cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| RAM | 2GB |
| Internal memory | 16GB |
| Touch screen | 10-Point capacitive touch |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Viewing angle | 85/85/85/85(L/R/U/D) |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | WD1001 |
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Place of Origin | Guangdong,China |
MOQ: 100PCS
Price: Price ca be negotiable
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 50000 pcs/month |
| Delivery Time | 2-8 working days |
| Packaging Details | Giftbox (With Packaging):320*241*129mmNet 1.45KG touchscreen android tablet nfc |
| Warranty(Year) | 3-YEAR |
| Drive Interface | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera | Front Camera |
| Processor Manufacture | Rockchip |
| Processor Type | Quad Core |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 1280x800 |
| Operating System | Android 8.1 |
| CPU | Quad core cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| RAM | 2GB |
| Internal memory | 16GB |
| Touch screen | 10-Point capacitive touch |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Viewing angle | 85/85/85/85(L/R/U/D) |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | WT8017T |
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Place of Origin | Guangdong,China |
MOQ: 100PCS
Price: 83
| name | L shape desktop android tablet pc |
| os | android 11 |
| RAM/ROM | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| screen | Capacitive touch screen |
| application | bank hotel Restaurant ordering |
| Camera | front camera 2.0MP /5.0MP |
| interface | USB DC RJ45 |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | WL1027T |
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Place of Origin | china |
MOQ: 2
Price: 78
| System | Android 11 |
| Resolution | 1280x800 |
| Touch Panel | 10-Point capacitive touch |
| Network | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera | Front |
| Storage Capacity | 32GB |
| Memory | 16GB |
| Memory Capacity | 2GB/16GB (4+32GB optional) |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| function | POE NFC |
| application | meeting room Restaurant ordering hotel back front desk business kiosk tablet |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | WT8018T |
| Certification | ROHS CCC |
| Place of Origin | china |
MOQ: 100PCS
Price:
| Supply Ability | 50000 pcs/month |
| Packaging Details | |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Screen Size | 17.3" |
| CPU | RK3366 |
| Operation System | Android 11 |
| RAM | 2/4GB |
| ROM | 16/32GB |
| Display resolution | 1920x1080 |
| Color | white/black |
| Touch | 10-Point capacitive touch |
| Installation | Desktop (L shape) |
| Usage | Restaurant,retail,bank,hotel |
| Place of Origin | Guangdong,China |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | |
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
MOQ: 1
Price: 130
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Operating System | Android |
| Rom | 16/32GB |
| Input Voltage | 12V/1.5A |
| Cpu | RK3288 |
| Display Size | 17.3 inches |
| RAM | 2GB |
| Sim Slot | 4G Flow card |
| Warranty | 1-Year |
| Nfc | Optional |
| panel | IPS LCD |
| use | business kiosk office |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | WL1718L |
| Certification | CCC CE CB ROHS |
| Place of Origin | china |
MOQ: 100PCS
Price:
| Supply Ability | 50000 pcs/month |
| Place of Origin | Guangdong,China |
| Brand Name | OEM |
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
MOQ: 100PCS
Price:
| Supply Ability | 50000 pcs/month |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Size | 8/10.1Inch |
| Cpu | RK3399 |
| System | Android optional |
| Ram | 2GB |
| Rom | 16GB |
| Resolution | 1280x800 |
| Touch panel | Capacitive touch |
| NFC | Optional |
| POE | Optional |
| Function | Support customization |
| Place of Origin | Guangdong,China |
| Brand Name | OEM |
| Certification | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!