Products
Manufacturer of a wide range of products which include 12v dry battery A23 Batteries A23 Battery Alkaline cion cell battery pack 12V,12Volt dry cell battery A23 alkaline battery pack 12V alkaline batteries,OEM Small Cylindrical Ce...
MOQ: 10
Price: USD 0.15 - 0.10
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Package | Blister card or Shrink |
| Part number | 23A |
| Diameter | 10.3mm |
| Height | 28.5mm |
| Voltage | 12V |
| Application | widely for home applications |
| Printing | OEM logo |
| Jacket | Standard PVC or custom LOGO PVC shrink |
| Brand Name | 23A 12V Alkaline Battery |
| Model Number | A23 dry battery |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.15 - 0.10
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Battery type | Alkaline button cell battery pack |
| Part number | 23A Alkaline battery |
| Diameter | 10.3mm |
| Height | 28.5mm |
| Voltage | 12V |
| Battey material | Small size cylindrical alkaline battery A23 |
| Brand Name | 12Volt Alkaline Battery pack A23 |
| Model Number | 23A alkaline battery 12V |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Package | Blister card or Shrink |
| LOGO | OEM |
| Part number | LR6/R6/AM3 |
| Battery type | Disposable battery |
| Shape | Cylindrical |
| Diameter | 13.5-14.5mm |
| Height | 49.2-50.5mm |
| Voltage | 1.5V |
| Brand Name | Power AA 1.5 Volts Batteries |
| Model Number | Battery LR6 |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Package | Blister card or Shrink |
| Battery number | LR6 LR06 |
| Battery type | Disposable battery |
| Shape | Cylindrical |
| Diameter | 13.5-14.5mm |
| Height | 49.2-50.5mm |
| Voltage | 1.5V |
| Jacket | Foil label |
| Brand Name | Industrial alkaline battery AA LR6 LR06 R6 |
| Model Number | 1.5V alkaline battery LR6 |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Battery model | R6 or LR6 or AA batteries |
| Battery series | Alkaline battery |
| Dimensions | 13.5-14.5 * 49.2-50.5 mm |
| Voltage | 1.5V |
| Battery type | Dry cell battery |
| Package | Blister card or shrink depends on your needed |
| Brand Name | OEM logo battery AA |
| Model Number | R6 size AA dry cell |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Battery model | R6 or LR6 |
| Battery series | Alkaline battery |
| Dimensions | 13.5-14.5 * 49.2-50.5 mm |
| Voltage | 1.5V |
| Battery type | Dry cell battery |
| Package | Blister card or shrink depends on your needed |
| Replacement | LR6, D14, Size 15, or R6 |
| Size | AA |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | LR6 batterij 1,5V |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Package | Blister card or Shrink |
| Part number | LR6/R6/AM3/5 |
| Battery type | Disposable battery |
| Shape | Cylindrical |
| Diameter | 13.5-14.5mm |
| Height | 49.2-50.5mm |
| Voltage | 1.5V |
| Small order | Welcome |
| Brand Name | Alkaline battery LR6 AA 1.5V |
| Model Number | Battery LR6 (AA) 1.5V Alkaline |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Package | Blister card or Shrink |
| LOGO | OEM |
| Part number | LR6/R6/AM3/5 |
| Battery type | Disposable battery |
| Shape | Cylindrical |
| Diameter | 13.5-14.5mm |
| Height | 49.2-50.5mm |
| Voltage | 1.5V |
| Brand Name | ZnMnO2 LR6 AM3 size AA 1.5V |
| Model Number | AM3 battery |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Non rechargeable cell | Yes |
| Battery model | LR6 |
| Battery series | Alkaline battery |
| Logo | OEM |
| Diameter | 13.5-14.5mm |
| Height | 49.2-50.5mm |
| Voltage | 1.5V |
| Color | OEM |
| Brand Name | Size AA battery OEm |
| Model Number | LR6 alkaline battery LR06 |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
MOQ: 10
Price: USD 0.077- 0.11
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000000 per month |
| Delivery Time | 5-10 working days |
| Packaging Details | Carton/Pallets |
| Battery name | Alkaline battery |
| Size | AA |
| Part number | LR6 |
| Rechargeable | primary cell |
| Shape | Cylindrical |
| Diameter | 13.5-14.5mm |
| Height | 49.2-50.5mm |
| Voltage | 1.5V |
| Brand Name | Alkaline battery AA |
| Model Number | LR6 battery |
| Certification | CE/REACH/Rohs |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!