China Wire Wound Common Mode Choke Walsin WTCF2012Z0M221PB Ideal for USB Lines and
  1. China Wire Wound Common Mode Choke Walsin WTCF2012Z0M221PB Ideal for USB Lines and
  2. China Wire Wound Common Mode Choke Walsin WTCF2012Z0M221PB Ideal for USB Lines and
  3. China Wire Wound Common Mode Choke Walsin WTCF2012Z0M221PB Ideal for USB Lines and
Wire Wound Common Mode Choke Walsin WTCF2012Z0M221PB Ideal for USB Lines and
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Impedance @ Frequency 220Ω@100MHz
Voltage Rating - DC 50V
Number of Lines 2
DC Resistance(DCR) 400mΩ
Operating Temperature -40℃~+125℃
Current Rating 300mA
Description 220Ω@100MHz 2 400mΩ 0805 Common Mode Chokes RoHS
Mfr. Part # WTCF2012Z0M221PB
Package 0805
Model Number WTCF2012Z0M221PB
Product Specification
Impedance @ Frequency 220Ω@100MHz Voltage Rating - DC 50V
Number of Lines 2 DC Resistance(DCR) 400mΩ
Operating Temperature -40℃~+125℃ Current Rating 300mA
Description 220Ω@100MHz 2 400mΩ 0805 Common Mode Chokes RoHS Mfr. Part # WTCF2012Z0M221PB
Package 0805 Model Number WTCF2012Z0M221PB
Product Overview
Product Attributes
  • Brand: ASC
  • Type: Common Mode Choke
  • Series: WTCF2012
  • Certifications: RoHS
Technical Specifications
SeriesZ (OHM) @100MHz 20%DCR MAX. ()RATE CURRENT (mA)Cut-off Frequency (GHz) TYP.Rated Voltage (Vdc)Withstand Voltage (Vdc)Insulation Resistance @125VDC (MOHM) MIN.Packing Code