China Shielded Coupled Inductor VISHAY IHCL4040DZER100M5A with High Coupling
  1. China Shielded Coupled Inductor VISHAY IHCL4040DZER100M5A with High Coupling
Shielded Coupled Inductor VISHAY IHCL4040DZER100M5A with High Coupling
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Current Rating 4.3A;4.2A
Inductance 10uH
Ratings AEC-Q200
DC Resistance(DCR) 90.6mΩ;86mΩ
Current - Saturation(Isat) 8A;9A
Description 10uH Arrays, Signal Transformers RoHS
Mfr. Part # IHCL4040DZER100M5A
Model Number IHCL4040DZER100M5A
Product Specification
Current Rating 4.3A;4.2A Inductance 10uH
Ratings AEC-Q200 DC Resistance(DCR) 90.6mΩ;86mΩ
Current - Saturation(Isat) 8A;9A Description 10uH Arrays, Signal Transformers RoHS