China Surface Mount Resistor Kit ATI R08E24-100 Including 128 EIA E-24 Values and
  1. China Surface Mount Resistor Kit ATI R08E24-100 Including 128 EIA E-24 Values and
Surface Mount Resistor Kit ATI R08E24-100 Including 128 EIA E-24 Values and
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
InternalSmallGridSize 15mm(长)*22mm(宽)*16mm(高)
ResistanceRange 1.0Ω~10.0MΩ常用128种阻值
Encapsulation 0805
ProductShellSize 280mm(长)*210mm(宽)*40mm(高)
Specifications 128values*100pcs
NumberOfChipCapacitors/Resistors(Type) 128
NumberOfSmdComponents 100
NumberOfCells 128
Description 128values*100pcs 100 Resistor Kits RoHS
Mfr. Part # R08E24-100
Model Number R08E24-100
Product Specification
InternalSmallGridSize 15mm(长)*22mm(宽)*16mm(高) ResistanceRange 1.0Ω~10.0MΩ常用128种阻值
Encapsulation 0805 ProductShellSize 280mm(长)*210mm(宽)*40mm(高)
Specifications 128values*100pcs NumberOfChipCapacitors/Resistors(Type) 128
NumberOfSmdComponents 100 NumberOfCells 128
Description 128values*100pcs 100 Resistor Kits RoHS Mfr. Part # R08E24-100
Model Number R08E24-100
Product Overview
Product Attributes
  • Brand: Analog Technologies, Inc.
  • Product Line: Super Surface Mount Resistor Kits
  • Resistor Type: Surface Mount Resistors (SMT)
  • Tolerance: 1%