China AOC128128A0-1.50W
China AOC128128A0-1.50W
  1. China AOC128128A0-1.50W
AOC128128A0-1.50W
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Category Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color Red/Green/Blue
Display Type OLED
Product Status Active
Package Box
Viewing Area 28.85mm W x 28.86mm H
Series -
Diagonal Screen Size 1.5" (38.10mm)