China NHD-3.12-25664UCW2
China NHD-3.12-25664UCW2
  1. China NHD-3.12-25664UCW2
NHD-3.12-25664UCW2
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Category Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color -
Display Type OLED - Passive Matrix
Product Status Active
Package Bulk
Viewing Area 82.00mm W x 22.00mm H
Series -
Diagonal Screen Size 3.12" (79.25mm)