China AOM12864A0-0.96BW-ANO
China AOM12864A0-0.96BW-ANO
  1. China AOM12864A0-0.96BW-ANO
AOM12864A0-0.96BW-ANO
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Category Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color -
Display Type OLED
Product Status Active
Package Box
Viewing Area 23.70mm W x 12.90mm H
Series -
Diagonal Screen Size 0.96" (24.38mm)