W013587689 Firestone Air Bag Fabio 2DC-180-11C Double Convoluted Rubber Air Spring
Product Technical Data
| AIRSUSTECH 2B12020 Top and Bottom Plate Dia.: 135 mm Center to Center Distance: 70 mm Distance Between Air Fitting and Holes: 35 mm Natural Height: 205 mm Air Connection: 1/2-14NPT Screw Nuts on Top Plate: 2×3/8-24 UNF Mounting Hole on Bottom Plate: 2×3/8-16 UNC Natural Outer Dia.: 193 mm | Firestone W01-358-7689 Cover Plate Width: 135 mm Center Distance: 70 mm Distance Between Gas Hole and Hole: 35 mm Gas Fitting: 1/4''-18 NPT Screw Nuts on Top Plate: 3/8''-16 UNC Mounting Hole on Bottom Plate: 3/8''-16 UNC |