China 1210-3S-120
China 1210-3S-120
  1. China 1210-3S-120
  2. China 1210-3S-120
  3. China 1210-3S-120
1210-3S-120
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
For Use With : 1200TA
Packaging : Bulk
Voltage Rating : 208 V
Product Category : Surge Suppressors
Type : AC Heavy Duty
Termination Style : Screw
Current Rating : 20 kA
Series : 1210
Mounting : DIN Rail
Operating Temperature Range : - 50 C to + 85 C
Product : Industrial Protection Devices
Manufacturer : Bourns
Description Surge Suppressors 120VAC 3W+G 3 Protected Poles