| Model Number | 85211AMI-01LF |
View Detail Information
Explore similar products
PI49FCT3807BQE-1507
PI49FCT3807CS
831721AGILFT
GTLP6C817MTCX
Product Specification
| Type | Fanout Buffer (Distribution) | Product Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount | Package | Tube |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes | Series | - |
| Input | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL | Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc | Frequency - Max | 700 MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V | Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | HSTL | Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 | Base Product Number | 85211A |
| Description | IC CLK BUFFER 1:2 700MHZ 8SOIC | Stock | In Stock |