China 5.2'' 480*RGB*128 TFT LCD Module Winstar WF52ATLASDNN0 replace 6 o'clock
  1. China 5.2'' 480*RGB*128 TFT LCD Module Winstar WF52ATLASDNN0 replace 6 o'clock
  2. China 5.2'' 480*RGB*128 TFT LCD Module Winstar WF52ATLASDNN0 replace 6 o'clock
  3. China 5.2'' 480*RGB*128 TFT LCD Module Winstar WF52ATLASDNN0 replace 6 o'clock
5.2'' 480*RGB*128 TFT LCD Module Winstar WF52ATLASDNN0 replace 6 o'clock
  1. MOQ: 100pcs
  2. Price: 13.99
  3. Get Latest Price
Payment Terms L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 300K pcs/month
Delivery Time 15~25 working day
Packaging Details Cartons, Capboard, EPE, Blister Tray.
module dimension 140.4*49.87*3.0 mm
dot matrix 480*RGB*128
active area 127.15*33.91 mm
dot pitch 0.0883*0.2649 mm
LCD type TFT, normally white, transmissive
blacklight type LED, normally white
driver IC ST7252 or Equal
surface glare
Brand Name ROYAL DISPLAY
Model Number RYWF52ATLASDNN0
Certification SGS, ROHS
Place of Origin CHINA
Product Specification
Payment Terms L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram Supply Ability 300K pcs/month
Delivery Time 15~25 working day Packaging Details Cartons, Capboard, EPE, Blister Tray.
module dimension 140.4*49.87*3.0 mm dot matrix 480*RGB*128
active area 127.15*33.91 mm dot pitch 0.0883*0.2649 mm
LCD type TFT, normally white, transmissive blacklight type LED, normally white
driver IC ST7252 or Equal surface glare
Brand Name ROYAL DISPLAY Model Number RYWF52ATLASDNN0
Certification SGS, ROHS Place of Origin CHINA
High Light 5.2'' TFT LCD Module480*RGB*128 TFT LCD ModuleWF52ATLASDNN0 TFT LCD Module
Product Description
Item of general information Contents
LCD Type 5.2 inch
Recommended Viewing Direction 6 o'clock
Display Resolution 480*RGB*128
Outline Dimension 140.4*49.87*3.0 mm
Active area 127.15*33.91 mm
Dot pitch 0.0883*0.2649 mm