Products
Manufacturer of a wide range of products which include ODM Bending Sheet Metal Fabrication Galvanized Steel Frame Stamping Parts,CNC Laser Machining Stamped Sheet Metal Parts Hot Galvanizing,High Precision CNC Milling Parts with P...
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | steel |
| Weight | 0.1-10kg |
| Service | OEM & ODM |
| Key Word | Galvanized Sheet Metal Stamping |
| Surface | Galvanized steel sheet |
| Drawing | IGES(igs), STEP(stp), SolidWorks (sodprt), PRT, AutoCad,or Samples |
| Processing | CNC,Turning, Milling, Auto Lathe, Grinding, Stamping, Laser Cutting, Welding, 3D printing, Die Casting, Injection,etc. |
| Surface Finishing | Polishing, Grinding, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting, Powder Coating, Hardness, etc. |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | ODM and OEM |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | steel |
| Weight | 0.1-12kg |
| Key Word | Sheet Metal Stamping Galvanized |
| Shipping Method | Express, Air, Sea, Etc. |
| Quality | 100% Inspection |
| Feature | Durable And High Precision |
| Surface | Galvanized steel sheet |
| Processing | CNC Machining, CNC Milling, CNC Turning,Stamping... |
| Drawing | STEP,IGES,SolidWorks (sodprt), PRT, AutoCad, or Samples |
| Surface Finishing | Anodizing, Plating, Polishing, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting... |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | ODM and OEM |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | POM |
| Weight | 0.1-12 kg |
| Service | OEM ODM Customer's Drawing |
| Key Word | Acetal CNC Machining Parts |
| Shipping Method | Express, Air, Sea, Etc. |
| Feature | Durable And High Precision |
| Color | Customized,OEM |
| Tolerance | +/-0.001~0.005mm |
| Package | Pallet,Carton,Standard Package |
| Drawing | STEP;IGES,SolidWorks (sodprt), PRT, AutoCad, or Samples |
| Surface Finishing | Anodizing, Plating, Polishing, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting,Acetal,POM... |
| Processing | CNC Machining, CNC Milling, CNC Turning,Stamping,Welding,Punching,Welding Cutting Punching Stamping,Drawing Etc |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | CNC Machining Parts |
| Certification | ISO9001:2015 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | Aluminum |
| Weight | 0.1-10kg |
| Service | OEM ODM Customer's Drawing |
| Key Word | CNC Milling Parts Aluminum |
| Shipping Method | Express, Air, Sea, Etc. |
| Quality | 100% Inspection |
| Our Service | 24 Hours Online |
| Feature | Durable And High Precision |
| Drawing | STEP,IGES,CAD,PRT,PDF |
| Surface Finishing | Anodizing, Plating, Polishing, Etc |
| Processing | CNC Machining, CNC Milling, CNC Turning,Stamping |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | CNC Milling Parts |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | Steel |
| Weight | 0.1-12 kg |
| Service | OEM ODM Customer's Drawing |
| Key Word | CNC Milling Parts |
| Shipping Method | Express, Air, Sea, Etc. |
| Feature | Durable And High Precision |
| Color | Customized,OEM |
| Tolerance | +/-0.001~0.005mm |
| Package | Pallet,Carton,Standard Package |
| Drawing | STEP,IGES,SolidWorks (sodprt), PRT, AutoCad, or Samples |
| Surface Finishing | Anodizing, Plating, Polishing, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting,Acetal,POM... |
| Processing | CNC Machining, CNC Milling, CNC Turning,Stamping,Welding,Punching,Welding Cutting Punching Stamping,Drawing Etc |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | CNC Machining Parts |
| Certification | ISO9001:2015 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | Steel |
| Weight | 0.1-10kg |
| Key Word | CNC Milling Parts |
| Shipping Method | Express, Air, Sea, Etc. |
| Processing | CNC, Turning, Milling, Auto Lathe, Grinding, Stamping, Laser Cutting, Welding, 3D printing, Die Casting, Injection,etc. |
| Surface Finishing | Polishing, Grinding, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting, Powder Coating, Hardness, etc. |
| Material Available | Aluminum, Copper (Brass), Stainless Steel, Steel, Acetal, ABS, PVDF, PVC, Titanium,Etc. |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | ODM and OEM |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | Aluminum |
| Weight | 0.1-10kg |
| Key Word | CNC Milling Parts |
| Shipping Method | Express, Air, Sea, Etc. |
| Feature | Durable And High Precision |
| Processing | CNC, Turning, Milling, Auto Lathe, Grinding, Stamping, Laser Cutting, Welding, 3D printing, Die Casting, Injection,etc. |
| Surface Finishing | Polishing, Grinding, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting, Powder Coating, Hardness, etc. |
| Material Available | Aluminum, Copper (Brass), Stainless Steel, Steel, Acetal, ABS, PVDF, PVC, Titanium,Etc. |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | ODM and OEM |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | Aluminum |
| Color | Blue |
| Weight | 0.1-5kg |
| Service | OEM ODM Customer's Drawing |
| Key Word | CNC Milling Aluminum |
| Shipping Method | Express, Air, Sea, Etc. |
| Quality | 100% Inspection |
| Our Service | 24 Hours Online |
| Drawing | STE,IGES,PDF... |
| Feature | Durable And High Precision |
| Surface Finishing | Anodizing, Plating, Polishing, Etc |
| Processing | CNC Machining, CNC Milling, CNC Turning,Stamping... |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | ODM and OEM |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | POM |
| Weight | 0.1-10kg |
| Service | OEM ODM Customer's Drawing |
| Key Word | CNC Milling POM |
| Our Service | 24 Hours Online |
| Feature | Durable And High Precision |
| Surface Finishing | Polishing, Grinding, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting, Powder Coating, Hardness, etc. |
| Drawing | IGES(igs), STEP(stp), SolidWorks (sodprt), PRT, AutoCad... |
| Processing | CNC Machining, CNC Milling, CNC Turning,Stamping,Etc. |
| Material Available | Aluminum, Copper (Brass), Stainless Steel, Steel, Acetal, ABS, PVDF, PVC, Titanium,Etc. |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | CNC Milling |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
MOQ: I PC
Price: 0.1~5USD
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 10000pcs per month |
| Delivery Time | 7~35 working days |
| Packaging Details | Bubble and Carton or Customization |
| Material | Steel |
| Weight | 0.1-10kg |
| Service | OEM ODM Customer's Drawing |
| Key Word | CNC Milling Parts |
| Our Service | 24 Hours Online |
| Feature | Durable And High Precision |
| Surface Finishing | Polishing, Grinding, Anodize, Oxide, Laser, Engrave, Painting, Powder Coating, Hardness, etc. |
| Drawing | IGES(igs), STEP(stp), SolidWorks (sodprt), PRT, AutoCad... |
| Processing | CNC Machining, CNC Milling, CNC Turning,Stamping,Etc. |
| Material Available | Aluminum, Copper (Brass), Stainless Steel, Steel, Acetal, ABS, PVDF, PVC, Titanium,Etc. |
| Highlight | ISO9001 Certified CNC Milling Parts,100% Inspection CNC Machined Parts,3D Printing Precision Milled Components |
| Brand Name | IMission |
| Model Number | CNC Milling |
| Certification | ISO9001 |
| Place of Origin | China |
Explore more categories
Get in touch with us
Leave a Message, we will call you back quickly!