China LVDS LCD Display Edp Cable Assembly DF80-40P-0.5SD lvds display connector
  1. China LVDS LCD Display Edp Cable Assembly DF80-40P-0.5SD lvds display connector
  2. China LVDS LCD Display Edp Cable Assembly DF80-40P-0.5SD lvds display connector
  3. China LVDS LCD Display Edp Cable Assembly DF80-40P-0.5SD lvds display connector
  4. China LVDS LCD Display Edp Cable Assembly DF80-40P-0.5SD lvds display connector
  5. China LVDS LCD Display Edp Cable Assembly DF80-40P-0.5SD lvds display connector
LVDS LCD Display Edp Cable Assembly DF80-40P-0.5SD lvds display connector
  1. MOQ: quantity can be negotiable(Only Company, instead of personal use)
  2. Price: Most favorable
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, Western Union
Supply Ability 500,000pcs/week
Delivery Time 10-28 days upon receipt of payment
Packaging Details PE inner, carton outer
Product name micro coaxial cable DF80-40P-0.5SD LVDS LCD display edp cable assembly
Contact pitch 0.5 mm Pitch
Connector DF80-40P-0.5SD
Item 40 Pin
Service Design
Length customize
Number of Positions 30, 40, 50
Express DHL FEDEX UPS TNT
Brand Name SINO-TECH
Model Number DF80-40P-0.5SD
Certification UL ,ISO13485 , ISO9001.2005 , ISO14001
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T, Western Union Supply Ability 500,000pcs/week
Delivery Time 10-28 days upon receipt of payment Packaging Details PE inner, carton outer
Product name micro coaxial cable DF80-40P-0.5SD LVDS LCD display edp cable assembly Contact pitch 0.5 mm Pitch
Connector DF80-40P-0.5SD Item 40 Pin
Service Design Length customize
Number of Positions 30, 40, 50 Express DHL FEDEX UPS TNT
Brand Name SINO-TECH Model Number DF80-40P-0.5SD
Certification UL ,ISO13485 , ISO9001.2005 , ISO14001 Place of Origin China
High Light LCD Display Edp Cable AssemblyLVDS Edp Cable AssemblyDF80-40P-0.5SD LVDS Coaxial Cable
micro coaxial cable DF80-40P-0.5SD LVDS LCD display edp cable assembly
Contact Pitch 0.5mm pitch
Number of Positions 30, 40, 50
Mounting Side Standard on-Board
Recommended Min. Wire Size (AWG) 32,46
Operating Temperature Max. 85 ℃-35 ℃
produce include #36#38#40#42#44#46 AWG, LVDS cable, SGC cable, MCC cable, micro coaxial cable