| Model | LS5W2PSA0870 |
| Part Number | 02310LGV |
| Product Support | 870W |
| Condition | New with 1Year Replacement Warranty |
| Shipment | DHL,UPS,TNT, |
| Brand Name | Huawei |
| Model Number | LS5W2PSA0870 |
| Certification | CE |
| Place of Origin | China |
View Detail Information
Explore similar products
Cisco PWR-4000-DC 4400 Series DC Power Supply As Spare rectifier module
C9400 - PWR - 2100AC - Cisco Switch Catalyst 9400 Accessories Secpath Switch
Hot Selling Original New PWR-C1-1100WAC-P/2 9000 Switch Power Supply Lead Time 1
ES0W2PSA0150 Huawei Power Supply 150W AC Power Module With S5700 Series Switch
Product Specification
| Payment Terms | Western Union, L/C, T/T, Paypal | Supply Ability | 300 |
| Delivery Time | 2-3days | Packaging Details | plastic package for anti-static |
| Brand | Huawei | Model | LS5W2PSA0870 |
| Part Number | 02310LGV | Product Support | 870W |
| Condition | New with 1Year Replacement Warranty | Shipment | DHL,UPS,TNT, |
| Brand Name | Huawei | Model Number | LS5W2PSA0870 |
| Certification | CE | Place of Origin | China |
| High Light | fiber optic transceiver ,optical fiber transceiver | ||
LS5W2PSA0870 Huawei Power Supply 870 W PoE Power Module (Rectifier 15 A)
LS5W2PSA0870 Overview
LS5W2PSA0870 Huawei Power Supply 870 W PoE Power Module (Rectifier 15 A), Supported only in the RPS1800
Item |
Description |
|---|---|
| Dimensions (H x W x D) | 40.8 mm x 95.5 mm x 208.0 mm (1.61 in. 3.76 in. x 8.19 in.) |
| Weight | < 1.5 kg |
| Rated input voltage | 220/110 V AC, 50/60 Hz |
| Maximum input voltage range | 200 V AC to 240 V AC (220 V rated voltage input)/100 V AC to 120 V AC (110 V rated voltage input), 47 Hz to 63 Hz |
| Input current | 4.7 A |