China G238HAN01.3 LCD Display 23.8 Inch Resolution 1920*1080 High Brightness LCD
  1. China G238HAN01.3 LCD Display 23.8 Inch Resolution 1920*1080 High Brightness LCD
  2. China G238HAN01.3 LCD Display 23.8 Inch Resolution 1920*1080 High Brightness LCD
  3. China G238HAN01.3 LCD Display 23.8 Inch Resolution 1920*1080 High Brightness LCD
G238HAN01.3 LCD Display 23.8 Inch Resolution 1920*1080 High Brightness LCD
  1. MOQ: 1
  3. Get Latest Price
Type Standard, a-Si TFT-LCD
Display Size 23.8 inch
Supplier Type ODM
Resolution 1920(RGB)*1080, FHD 92PPI
Brightness 600 cd/m² (Typ.)
Display Type TFT
Communication Interface LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Model G238HAN01.3
Size 23.8 inch
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Delivery time 2-3 days
Display Colors 16.7M72%NTSC
Lamp Type 20S4PWLED, 50K hours, Without Driver
Express DHL/Fedex
Warranty 90 days
Frequency 60Hz
Place of Origin Guangdong, China
Brand Name YJ
Product Specification
Type Standard, a-Si TFT-LCD Display Size 23.8 inch
Supplier Type ODM Resolution 1920(RGB)*1080, FHD 92PPI
Brightness 600 cd/m² (Typ.) Display Type TFT
Communication Interface LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector Model G238HAN01.3
Size 23.8 inch Pixel Format RGB Vertical Stripe
Delivery time 2-3 days Display Colors 16.7M72%NTSC
Lamp Type 20S4PWLED, 50K hours, Without Driver Express DHL/Fedex
Warranty 90 days Frequency 60Hz
Place of Origin Guangdong, China Brand Name YJ
High Light 1920*1080 lcd projector display1920*1080 projector lcd display23.8 inch lcd projector display
Specification
item
value
MOQ
1PCS
Package
Carton Package
Shipping By
DHLUPSFedexEMSTNTAramex
Payment
Paypal / Trade Assurance / TT / Western Union
Service
24 Hours Online Service
Lead time
3-5Days
Condition
100% Original