China A150XN01 V.2 LCD 15" 1024*768 LCD PANEL Display Modules
  1. China A150XN01 V.2 LCD 15" 1024*768 LCD PANEL Display Modules
  2. China A150XN01 V.2 LCD 15" 1024*768 LCD PANEL Display Modules
A150XN01 V.2 LCD 15" 1024*768 LCD PANEL Display Modules
  1. MOQ: 1 piece
  3. Get Latest Price
Type TFT, TFT
Display Size 15.0"
Display Type TFT
Screen Size 15
Model A150XN01 V.2
size 15inch
Resolution 1024*768
backlight led
Interface Type LVDS
L/T in stock
Application Industrial Application
Product Name A150XN01 V.2 15" 1024*768 LCD PANEL
Brightness 350cd/m2
Place of Origin Japan
Brand Name none
Model Number A150XN01 V.2
Product Specification
Type TFT, TFT Display Size 15.0"
Display Type TFT Screen Size 15
Model A150XN01 V.2 size 15inch
Resolution 1024*768 backlight led
Interface Type LVDS L/T in stock
Application Industrial Application Product Name A150XN01 V.2 15" 1024*768 LCD PANEL
Brightness 350cd/m2 Place of Origin Japan
Brand Name none Model Number A150XN01 V.2
High Light 1024*768 touch lcd panel1024*768 lcd display panelindustrial touch lcd panel
Product Overview
Technical Specifications
Screen Size 15.0 inch
Resolution 1024 * 768 (XGA)
Panel Type a-Si TFT-LCD, TN, Normally White, Transmissive
Active Area 304.128 * 228.096 mm