China LTM150XI-A01 15" inch 1024*768 lcd screen display
  1. China LTM150XI-A01 15" inch 1024*768 lcd screen display
  2. China LTM150XI-A01 15" inch 1024*768 lcd screen display
LTM150XI-A01 15" inch 1024*768 lcd screen display
  1. MOQ: 1 piece
  3. Get Latest Price
Type TFT, tft-lcd
Display Size 15 inch
Supplier Type Angecy
Model LTM150XI-A01
Panel Size 15inch
Composition Panel
Contrast Ratio 300:1 (Typ.) (TM)
Backlight CCFL
Viewing Angle 65/65/50/60 (Min.)(CR≥10)
Luminance 250 cd/m² (Typ.)
Resolution 1024*768
Configuration RGB Vertical Stripe
Place of Origin Korea
Brand Name SAMSUNG
Product Specification
Type TFT, tft-lcd Display Size 15 inch
Supplier Type Angecy Model LTM150XI-A01
Panel Size 15inch Composition Panel
Contrast Ratio 300:1 (Typ.) (TM) Backlight CCFL
Viewing Angle 65/65/50/60 (Min.)(CR≥10) Luminance 250 cd/m² (Typ.)
Resolution 1024*768 Configuration RGB Vertical Stripe
Place of Origin Korea Brand Name SAMSUNG
High Light 1024*768 touch lcd panel1024*768 lcd display panelccfl touch lcd panel
Product Overview
Technical Specifications
  • Panel Size: 15.0 inch