China High-quality Services AA084VF03 Lcd Module 8.4 Inch Tft Lcd Screen 640*480 CCFL
  1. China High-quality Services AA084VF03 Lcd Module 8.4 Inch Tft Lcd Screen 640*480 CCFL
  2. China High-quality Services AA084VF03 Lcd Module 8.4 Inch Tft Lcd Screen 640*480 CCFL
High-quality Services AA084VF03 Lcd Module 8.4 Inch Tft Lcd Screen 640*480 CCFL
  1. MOQ: 1 piece
  3. Get Latest Price
Type TFT
Display Size 8.4 inch
Supplier Type ODM
Brightness 480 cd/m²
Model AA084VF03
Panel Size 8.4"
Resolution 640*480
Panel Type a-Si TFT-LCD
General Grade A Grade
Composition Panel
Signal Type CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins Connector
Display Color 262K 40% NTSC
MOQ 1PCS
Application Industrial Application
Brand Name -
Product Specification
Type TFT Display Size 8.4 inch
Supplier Type ODM Brightness 480 cd/m²
Model AA084VF03 Panel Size 8.4"
Resolution 640*480 Panel Type a-Si TFT-LCD
General Grade A Grade Composition Panel
Signal Type CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins Connector Display Color 262K 40% NTSC
MOQ 1PCS Application Industrial Application
Brand Name -
High Light ccfl lcd display panel8.4 inch tft lcd screenccfl tft lcd screen
Specification
item
value
MOQ
1PCS
Package
Carton Package
Shipping By
DHLUPSFedexEMSTNTAramex
Payment
Paypal / Trade Assurance / TT / Western Union
Service
24 Hours Online Service
Lead time
3-5Days
Condition
100% Original