China MR-JE-200A Mitsubishi servo amplifier
  1. China MR-JE-200A Mitsubishi servo amplifier
  2. China MR-JE-200A Mitsubishi servo amplifier
  3. China MR-JE-200A Mitsubishi servo amplifier
  4. China MR-JE-200A Mitsubishi servo amplifier
MR-JE-200A Mitsubishi servo amplifier
  1. MOQ: 1/pc
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, western union
Supply Ability 200pc/per week
Delivery Time 3-5 working days
Packaging Details Carton packaging
Part Number: MR-JE-200A
Manufacturer: Mitsubishi
Shipping weight 3.1 KG
Brand Name Mitsubishi
Model Number MR-JE-200A
Place of Origin Japan
View Detail Information
Contact Now Ask for best deal
Get Latest Price Request a quote
  1. Product Details
  2. Company Details
Product Specification
Payment Terms T/T, western union Supply Ability 200pc/per week
Delivery Time 3-5 working days Packaging Details Carton packaging
Part Number: MR-JE-200A Manufacturer: Mitsubishi
Shipping weight 3.1 KG Brand Name Mitsubishi
Model Number MR-JE-200A Place of Origin Japan
MR-JE-100A | Mitsubishi |  Servo amplifier
  • Manufacturer : Mitsubishi
  • Product No. : MR-JE-200A
  • Power Supply: 3-phase or 1-phase 200V AC to 240V AC.
  • Operating Temperature: 0 °C to 55 °C (non-freezing).
  • Humidity: 5 %RH to 90 %RH (non-condensing).
  • Altitude: 2000 m or less above sea level.
  • Vibration Resistance: 5.9 m/s² (10 Hz to 55 Hz).