China PSTX210-600-70 110kw 90kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
  1. China PSTX210-600-70 110kw 90kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
  2. China PSTX210-600-70 110kw 90kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
  3. China PSTX210-600-70 110kw 90kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
  4. China PSTX210-600-70 110kw 90kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
  5. China PSTX210-600-70 110kw 90kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
PSTX210-600-70 110kw 90kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
  1. MOQ: 1
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T
Delivery Time 3-7 days
Packaging Details Original packaging
Brand ABB
Product type Soft Starter
Application scenarios Industrial Automation
Condition 100% New Original
Warranty 1 Year
Service One-stop Service
Lead time 3-5 Days
Shipping By DHL\UPS\Fedex\EMS\TNT\Aramex
Brand Name ABB
Model Number PSTX210-600-70
Product Specification
Payment Terms T/T Delivery Time 3-7 days
Packaging Details Original packaging Brand ABB
Product type Soft Starter Application scenarios Industrial Automation
Condition 100% New Original Warranty 1 Year
Service One-stop Service Lead time 3-5 Days
Shipping By DHL\UPS\Fedex\EMS\TNT\Aramex Brand Name ABB
Model Number PSTX210-600-70
1. Main Specifications
Rated Operational Voltage 208 ... 600 V AC
Rated Control Supply Voltage (Us) 100 ... 250 V AC
Rated Control Circuit Voltage (Uc) 24 V DC
Rated Frequency (f)
50/60 Hz
Main Circuit 50 / 60 Hz
Package Level 1 Depth Length/Height/Width
379 MM 564 MM 352 MM