China ACS880-01-145A-3 55kw 75kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
  1. China ACS880-01-145A-3 55kw 75kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
  2. China ACS880-01-145A-3 55kw 75kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
  3. China ACS880-01-145A-3 55kw 75kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
  4. China ACS880-01-145A-3 55kw 75kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
  5. China ACS880-01-145A-3 55kw 75kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
ACS880-01-145A-3 55kw 75kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
  1. MOQ: 1
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T
Delivery Time 3-7 days
Packaging Details Original packaging
Brand ABB
Product type Frequency Converter
Application scenarios Industrial Automation
Condition 100% New Original
Warranty 1 Year
Service One-stop Service
Lead time 3-5 Days
Shipping By DHL\UPS\Fedex\EMS\TNT\Aramex
Brand Name ABB
Model Number ACS880-01-145A-3
Product Specification
Payment Terms T/T Delivery Time 3-7 days
Packaging Details Original packaging Brand ABB
Product type Frequency Converter Application scenarios Industrial Automation
Condition 100% New Original Warranty 1 Year
Service One-stop Service Lead time 3-5 Days
Shipping By DHL\UPS\Fedex\EMS\TNT\Aramex Brand Name ABB
Model Number ACS880-01-145A-3
1. Main Specifications
Number of Phases 3-phase
Output Current, Normal Use (In) 145 A
Frequency (f) 47.5 ... 63 Hz
Input Voltage (Uin) 380 … 415 V
Package Level 1 Depth Length/Height/Width
850 MM 580 MM 310 MM