China AIRTAC 4HV330-08/10/15(L), 4HV410-15/20/25(L), 4HV430-15/20/25(L) 4HV Series 4/2
  1. China AIRTAC 4HV330-08/10/15(L), 4HV410-15/20/25(L), 4HV430-15/20/25(L) 4HV Series 4/2
  2. China AIRTAC 4HV330-08/10/15(L), 4HV410-15/20/25(L), 4HV430-15/20/25(L) 4HV Series 4/2
  3. China AIRTAC 4HV330-08/10/15(L), 4HV410-15/20/25(L), 4HV430-15/20/25(L) 4HV Series 4/2
AIRTAC 4HV330-08/10/15(L), 4HV410-15/20/25(L), 4HV430-15/20/25(L) 4HV Series 4/2
  1. MOQ: 1 piece
  2. Price: 8-17USD
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T,Western Union,Paypal
Supply Ability 1000 pcs per week
Delivery Time 1-7 work days
Packaging Details Boxes, Cartons, Pallets, Plastic bags
Operating Pressure 0~1.0MPa
Working Temperature Range -20~+70°C
Port Size 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1"