China J30J-25ZKP Metal Shell 25 Pin Micro-D Female Connector With 15cm Cable for High
  1. China J30J-25ZKP Metal Shell 25 Pin Micro-D Female Connector With 15cm Cable for High
  2. China J30J-25ZKP Metal Shell 25 Pin Micro-D Female Connector With 15cm Cable for High
  3. China J30J-25ZKP Metal Shell 25 Pin Micro-D Female Connector With 15cm Cable for High
J30J-25ZKP Metal Shell 25 Pin Micro-D Female Connector With 15cm Cable for High
  1. MOQ: 10 pcs
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T,D/P,Western Union
Supply Ability 100000Pcs/Year
Delivery Time 5-8 Days
Packaging Details Carton packaging
Name J30J Connector
Gender Female
Boday Material Metal
Insulator material PPS
Working temperature -55℃~+125℃
Specification 9~144 pins
Brand Name ZSX
Model Number J30J-25ZKP-15CM
Certification ISO9001
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T,D/P,Western Union Supply Ability 100000Pcs/Year
Delivery Time 5-8 Days Packaging Details Carton packaging
Name J30J Connector Gender Female
Boday Material Metal Insulator material PPS
Working temperature -55℃~+125℃ Specification 9~144 pins
Brand Name ZSX Model Number J30J-25ZKP-15CM
Certification ISO9001 Place of Origin China
J30J-25zkp Metal Shell 25 Pin Micro-D Female Connector With 15cm Cable
Product display
Product Performance Details
Product model J30J-25ZKP Contact resistance ≤10mΩ
Ambient temperature -55℃~+125℃ Insulation resistance ≥5000MΩ
Vibration 10Hz~2000Hz 196m/s2 Medium pressure resistance 800V
Impact 735m/s2 11ms Rated current 3 A