China SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
  1. China SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
  2. China SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
  3. China SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
  4. China SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
  5. China SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
  6. China SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
SSMA Right Angle Low Loss RF Cable Assemblies 67mm SFT-50-2-1/.086 Cable
  1. MOQ: 10
  2. Price: Negotiable
  3. Get Latest Price
Payment Terms T/T, Western Union, L/C
Supply Ability 1,000,000 pcs Per Month
Delivery Time Within 3 weeks
Packaging Details Standard Export Carton
Impedance 50Ω
Certificate CE ROHS
Cable lenght 58mm
Frequency Range 0.04~15GHz
Insertion Loss ≤0.42dB
Insulation Resistance ≥5000MΩ
VSWR ≤1.3(DC~3GHz)
Brand ELT
Brand Name ELT (Elite)
Model Number SSMA-JWB2-/SSMA-JWB2-67
Certification CE ROHS
Place of Origin China
Product Specification
Payment Terms T/T, Western Union, L/C Supply Ability 1,000,000 pcs Per Month
Delivery Time Within 3 weeks Packaging Details Standard Export Carton
Impedance 50Ω Certificate CE ROHS
Cable lenght 58mm Frequency Range 0.04~15GHz
Insertion Loss ≤0.42dB Insulation Resistance ≥5000MΩ
VSWR ≤1.3(DC~3GHz) Brand ELT