China G125-96400-02-24-00
China G125-96400-02-24-00
  1. China G125-96400-02-24-00
G125-96400-02-24-00
  1. MOQ: 10
  2. Price: Contact Us
  3. Get Latest Price
Packaging Details Standard package
Delivery Time 3-5 work days
Payment Terms Contact Us
Supply Ability Contact Us
Description G125-96400-02-24-00 Connectors, Interconnects Free Hanging, Panel Mount
Package Bulk;Connector Type
Pitch 0.157" (4.00mm)
Number of Rows 1
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Threaded
Cable Termination Crimp and Solder
Wire Type Discrete
Wire Gauge 20 AWG