China 4610H-701-121/121L
China 4610H-701-121/121L
  1. China 4610H-701-121/121L
4610H-701-121/121L
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Part Number 4610H-701-121/121L
Manufacturer J.W. Miller / Bourns
Lifecycle New from this manufacturer
Delivery DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information 4610H-701-121/121L More Information
ECAD Request Free CAD Models
Mount Through Hole
Dielectric C0G
Capacitance 120 pF
Case/Package SIP
Terminal Pitch 2.54 mm
Number of Terminals 10
Min Operating Temperature -30 °C
Products Category Filters - EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Qty 801 In Stock
Applications Datacom module Motor drives Connected peripherals & printers
Tolerance 20 %
Resistance 120 Ω
Termination PC Pin
Lead Diameter 508 µm
Contact Plating Copper, Silver, Tin
Max Operating Temperature 85 °C