China CBLK-300-3
China CBLK-300-3
  1. China CBLK-300-3
CBLK-300-3
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Part Number CBLK-300-3
Manufacturer Crystek Corporation
Lifecycle New from this manufacturer
Delivery DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information CBLK-300-3 More Information
ECAD Request Free CAD Models
Mount Free Hanging
Polarity Normal
Packaging Bulk
Termination Screw
Max Frequency 3 GHz
Max Operating Temperature 90 °C
Products Category Filters - RF Filters
Qty 2499 In Stock
Applications PC & notebooks Datacom module Aerospace & defense
Length 33.3248 mm
Frequency 300 kHz
Orientation Straight
Case/Package SMA
Working Voltage 16 V
Min Operating Temperature -55 °C