China PZU4.3DB2,115
China PZU4.3DB2,115
  1. China PZU4.3DB2,115
PZU4.3DB2,115
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Part Number PZU4.3DB2,115
Manufacturer Nexperia
Lifecycle New from this manufacturer
Delivery DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information PZU4.3DB2,115 More Information
ECAD Request Free CAD Models
Remark Manufacturer: Nexperia. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount Surface Mount
Packaging Tape & Reel (TR)
Case/Package TSSOP
Max Power Dissipation 250 mW
Min Operating Temperature -55 °C
Products Category Discrete Semiconductor - Diodes - Zener - Arrays
Qty 31 In Stock
Applications Aerospace & defense Industrial transport (non-car & non-light truck) Tablets
Impedance 90 Ω
Tolerance 2 %
Zener Voltage 4.3 V
Max Operating Temperature 150 °C