China CM800HA-24H
China CM800HA-24H
  1. China CM800HA-24H
CM800HA-24H
  1. MOQ:
  2. Price:
  3. Get Latest Price
Part Number CM800HA-24H
Manufacturer Powerex, Inc.
Lifecycle New from this manufacturer
Delivery DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information CM800HA-24H More Information
ECAD Request Free CAD Models
Remark Manufacturer: Powerex, Inc.. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Input Standard
Case/Package Module
Input Capacitance 180 nF
Max Collector Current 800 A
Collector Emitter Voltage (VCEO) 3.6 V
Products Category Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Modules
Qty 965 In Stock
Applications Wired networking Lighting Tablets
Mount Chassis Mount
NTC Thermistor No
Element Configuration Single
Max Power Dissipation 4.8 kW
Collector Emitter Breakdown Voltage 1.2 kV