API BOP Oilfield 13 5/8" 10000PSI Blowout Preventer
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: TR Solids Control
  • Model Number: TRFPQ
  • Minimum Order Quantity: 1 pc
  • Delivery Time: Within 20 days after deposit
  • view more
13 5/8 Inch -10000psi Drilling Blowout Preventer Hydraulic Open And Close
Price: 1000USD-10000USD Get Latest Price
  • Brand Name: Rongsheng
  • Model Number: 13 5/8"-10000psi
  • Minimum Order Quantity: 1 set
  • Delivery Time: 7 days
  • view more
Tapering Rubber Oil Well Blowout Preventer Tapering Annular Bop With 10000psi WP
  • Brand Name: JC Wellhead
  • Model Number: FHZ18-70 Annular BOP
  • Delivery Time: 45 days
Oilfield Drilling SL Ram Blowout Preventers Equipment BOP Bore
  • Brand Name: FORUS
  • Model Number: 21 1/4"
  • Delivery Time: 30 days
Forging Type Shaffer Blowout Preventer 11" Bore 10000psi Ram BOP Blowout Preventer
Price: Price negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: RZY
  • Model Number: Negotiable
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 60~75 days
Blowout Preventer BOP 15000psi Wireline Pressure Control Equipment
  • Brand Name: Ruixin
  • Model Number: 2inch ID 3inch ID 4.06inch ID 5-1/8inch ID
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 4-5 weeks
10000psi Dual Hydraulic Wireline Blowout Preventer
  • Brand Name: Techcore
  • Model Number: 2FZ6.3-70
  • Delivery Time: 30-45 days
Well BOP Stack BOP Blowout Preventer For Oil & Gas Well Control 2000 Psi
  • Brand Name: ZZ TOP OIL TOOLS
  • Model Number: BOP Stack
Annular Blowout Preventer 7-1/16 in Bore 3000-10000 psi
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: Negotiable
  • Delivery Time: 10-15 WORK DAYS
2FZ35-35 Double Ram Blowout Preventer API 16A GOST Standards
Price: USD10000-50000/set Get Latest Price
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: Ram BOP
  • Delivery Time: 7-30 days
Api Inside Blowout Preventer / Inside BOP Valve 31.5" Length For Oil Drilling
Price: Usd1000 Get Latest Price
  • Brand Name: MIROC
  • Minimum Order Quantity: 1 Pieces
Corrosion Resistant Blowout Preventers Oilfield Equipment With Unmatched Reliability
  • Brand Name: ZS
  • Model Number: Customised
  • Delivery Time: 20 work days
OED Tungsten Carbide Parts Valve Cage Wellhead Blowout Preventer
Price: Raw sintered between 38-68usd/kg, special tools can be negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: OED or OEM
  • Model Number: Customized
  • Minimum Order Quantity: Small qty of amples are available.
  • Delivery Time: Standard products in one week, special tools in 45 days
6 Layers Api Spec 16d , 3 4 Inch Blowout Preventer Hose
Price: 100USD-1000USD Get Latest Price
  • Brand Name: LETONE
  • Model Number: LT303 API 16D
  • Minimum Order Quantity: 100 Meter
  • Delivery Time: Within a month
Forged Steel Gate Valve For Hot Oil , 10000psi FC Industrial Gate Valve
  • Brand Name: CCSC
  • Model Number: FC type
10000psi High Pressure Water Blaster Cleaner For Ship Rust Removal