13 5/8 Inch -10000psi Drilling Blowout Preventer Hydraulic Open And Close
Price: 1000USD-10000USD Get Latest Price
  • Brand Name: Rongsheng
  • Model Number: 13 5/8"-10000psi
  • Minimum Order Quantity: 1 set
  • Delivery Time: 7 days
  • view more
Forging Type Shaffer Blowout Preventer 11" Bore 10000psi Ram BOP Blowout Preventer
Price: Price negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: RZY
  • Model Number: Negotiable
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 60~75 days
  • view more
Well BOP Stack BOP Blowout Preventer For Oil & Gas Well Control 2000 Psi
  • Brand Name: ZZ TOP OIL TOOLS
  • Model Number: BOP Stack
  • Delivery Time: 30-50 days
U Shape Dual Ram BOP Blowout Preventer Equipment 7 1/16" - 13 5/8"
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: Jereh
  • Model Number: 7 1/16"~13 5/8"
  • Delivery Time: 30 days
API 16A Double Ram BOP Blowout Preventer Hydraulic Operated For Well Control
  • Brand Name: JC Wellhead
  • Model Number: 2FZ18-35 Double RAM BOP
403 Forbidden High-Pressure Resistant Subsea Drilling BOP Blowout Preventer for Oil and Gas Industry
Price: 164 Get Latest Price
  • Brand Name: ATO
  • Model Number: 21-1/4"-2000psi
  • Minimum Order Quantity: 1sets
  • Delivery Time: 30days
15000psi 2.5"-6-3/8" Triple Hydraulic Bop Blowout Preventer Wireline Pressure Control Equipment
  • Brand Name: RuiXin
  • Model Number: 3FZ7.6-105-Y
  • Minimum Order Quantity: 1
  • Delivery Time: 3-4 weeks
API BOP Oilfield 13 5/8" 10000PSI Blowout Preventer
  • Brand Name: TR Solids Control
  • Model Number: TRFPQ
  • Minimum Order Quantity: 1 pc
  • Delivery Time: Within 20 days after deposit
10000psi Dual Hydraulic Wireline Blowout Preventer
  • Brand Name: Techcore
  • Model Number: 2FZ6.3-70
762mm Bop Well Control Equipment , 5000psi A Blowout Preventer
Price: USD10000-50000/set Get Latest Price
  • Brand Name: Negotiable
  • Model Number: Ram BOP
  • Delivery Time: 7-30 days
Api Inside Blowout Preventer / Inside BOP Valve 31.5" Length For Oil Drilling
Price: Usd1000 Get Latest Price
  • Brand Name: MIROC
  • Model Number: Negotiable
  • Minimum Order Quantity: 1 Pieces
Corrosion Resistant Blowout Preventers Oilfield Equipment With Unmatched Reliability
  • Brand Name: ZS
  • Model Number: Customised
  • Delivery Time: 20 work days
6 Layers Api Spec 16d , 3 4 Inch Blowout Preventer Hose
Price: 100USD-1000USD Get Latest Price
  • Brand Name: LETONE
  • Model Number: LT303 API 16D
  • Minimum Order Quantity: 100 Meter
  • Delivery Time: Within a month
OED Tungsten Carbide Parts Valve Cage Wellhead Blowout Preventer
Price: Raw sintered between 38-68usd/kg, special tools can be negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: OED or OEM
  • Model Number: Customized
  • Minimum Order Quantity: Small qty of amples are available.
  • Delivery Time: Standard products in one week, special tools in 45 days
10000psi Hydro Test Pump Oil Field Bop Test Pump Unit Explosion Proof