20PS767-9 Oil Pressure Switch Sensor for E320C Excavator
Price: Please send to our WhatsApp Get Latest Price
  • Brand Name: SUOTENG
  • Model Number: E320C
  • Minimum Order Quantity: 1pc
  • Delivery Time: 2-4days
  • view more
OUSIMA Eletric Excavator 106-0180/ 20PS767-9 1673466 Pressure Sensor
Price: Please send mail or WhatsApp Get Latest Price
  • Brand Name: OUSIMA
  • Model Number: 106-0180/ 20PS767-9 1673466
  • Minimum Order Quantity: 1PC
  • Delivery Time: 500 per week
  • view more
Water Pressure Sensor Hydraulic Oil Pressure Sensor Transmitter
Price: USD28-USD40/PC Get Latest Price
  • Brand Name: Yunyi
  • Model Number: YD310
  • Delivery Time: 7 days
  • Brand Name: Original
  • Model Number: 85PP26-93
  • Minimum Order Quantity: 50 pieces
  • Delivery Time: Negotiable
High Precision 20mA 600bar Ceramic Automotive Oil Pressure Sensor
Price: Negotiable Get Latest Price
  • Brand Name: OEM
  • Model Number: Negotiable
  • Minimum Order Quantity: Negotiable
  • Delivery Time: 5-10days
HS52 Water Oil Pressure Sensor Straight Mounted Pressure Measurement Sensor
  • Brand Name: FRD
  • Model Number: HS52
  • Delivery Time: Negotiable
SPI Automobile Engine Oil Pressure Sensor 25bar SS304
Price: Negotiation Get Latest Price
  • Brand Name: WNK
  • Model Number: WNK81MA
  • Minimum Order Quantity: 5pcs
  • Delivery Time: 5-8 working days
Factory Supply 0.5-4.5 V G1/4 Packard Auto Sensor Oil Pressure Sensor
  • Brand Name: WNK
  • Model Number: WNK84
  • Minimum Order Quantity: 1pcs
  • Delivery Time: 5-8 work days
3pins engine Oil pressure sensor Ceramic Capacitive Pressure Sensor 2bar 5bar 10bar 20bar 30bar 40bar 100bar